Strefa wiedzy

Drewniane schody w stylu amerykańskim

Kultura Stanów Zjednoczonych inspiruje nas na wielu płaszczyznach, w tym także pod względem stylu życia i wystroju wnętrz. Drewniane schody w stylu amerykańskim goszczą »

więcej..

Co składa się na cenę drewnianych schodów?

Każde schody są inne. Właśnie dlatego firmy i fachowcy trudniący się montażem biegów rzadko dysponują uniwersalnymi cennikami i opierają się raczej na indywidualnej »

więcej..

Kacze schody drewniane – zalety i zastosowanie

Kacze schody drewniane wyróżniają się bardzo charakterystyczną konstrukcją. Wszystko za sprawą asymetrycznych stopni o specyficznym kształcie. W jakich pomieszczeniach »

więcej..

Drewniane schody dywanowe – wszystko, co chcesz o nich wiedzieć

Zawieszony w powietrzu bieg schodów dywanowych nada charakteru każdemu wnętrzu. Prawidłowo wykonane, potrafią wytrzymać duże obciążenia, mimo że na pierwszy rzut »

więcej..

Schody drewniane – inspiracje dla miłośników klasyki i nowoczesności

Harmonijny wystrój wnętrza opiera się na optymalnej kompozycji wszystkich jego elementów, w tym również schodów. Poznaj najważniejsze wyznaczniki biegu klasycznego »

więcej..

Schody drewniane w stylu skandynawskim

Styl skandynawski na dobre zdominował rynek wnętrzarski. Stonowane kolory, funkcjonalne przestrzenie oraz naturalne oświetlenie podbiły serca milionów osób, stając »

więcej..

Schody drewniane – jaki kolor wybrać?

W zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań, możemy dla Państwa wykonać schody drewniane z różnorodnych gatunków, w najmodniejszych odcieniach, zgodnych »

więcej..

Schody drewniane z metalem, szybą, płytkami – łączenie materiałów w budowie schodów

Schody z drewna charakteryzują się niezwykłą elegancją, ciepłem i urokiem. Szerokie możliwości konserwacyjne gwarantują ich bezproblemowe użytkowanie przez długie »

więcej..

Spocznik – kiedy potrzebny, jak wymierzyć jego powierzchnię?

Spocznik to pozioma powierzchnia, dzieląca biegi schodowe. Jak sama nazwa wskazuje, element ten umożliwia odpoczynek w trakcie korzystania ze schodów. Drugą funkcją spocznika »

więcej..

Firma STOLPOL Lange i Wspólnicy Spółka Jawna
otrzymała dotację z Uni Europejskiej

Narodowa Strategia Spójności Województwo Wielkopolskie - WRPO na lata 2007-2013 Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
informacje o projekcie