Strefa wiedzy

Schody z drewna egzotycznego – jaki gatunek wybrać?

Schody z egzotycznego drewna coraz częściej goszczą w naszych domach. Klienci cenią sobie jego wysoką wytrzymałość i niezwykle elegancki wygląd, który wnosi nutę »

więcej..

Białe drewniane schody – co musisz o nich wiedzieć?

Białe schody drewniane to jeden z wiodących trendów wnętrzarskich w kilku ostatnich sezonach. Gdzie najlepiej się sprawdzą, z jakich materiałów je wykonać i jak pielęgnować, »

więcej..

Malowanie drewnianych schodów krok po kroku

Drewniane schody wyglądają elegancko i determinują charakter wnętrza. Jednak z biegiem czasu, pod wpływem użytkowania, zaczynają tracić swoje walory estetyczne. Nie »

więcej..

Jak zamontować balustradę drewnianą?

Balustrada jest bardzo ważnym elementem schodów – przede wszystkim dla bezpieczeństwa, ale i dla estetyki całego wnętrza. Jak samodzielnie zamontować drewnianą balustradę, »

więcej..

Co zrobić, gdy drewniane schody skrzypią?

Skrzypiące drewniane schody potrafią mocno uprzykrzyć życie lokatorom. Jeśli problem dotyczy i Ciebie, przeczytaj nasz poradnik, by poznać jego przyczyny i skutecznie »

więcej..

Jak wykończyć drewniane schody?

Drewno jest niezwykle trwałym tworzywem, a odpowiednie wykończenie powierzchni utrzyma je w nienagannym stanie jeszcze dłużej. Jakie produkty stosuje się w wykończeniu »

więcej..

Jak czyścić drewniane schody?

Drewno, choć bardzo trwałe, nie jest niezniszczalne. Jak każdy surowiec, podlega naturalnemu zużyciu. Utrzymanie drewnianych schodów w czystości przedłuża ich trwałość »

więcej..

Schody drewniane – najnowsze trendy

Najnowsze trendy w aranżacji drewnianych schodów umiejętnie łączą w sobie wysoką funkcjonalność i walory estetyczne. Nowocześnie zaprojektowane schody są centralnym »

więcej..

Schody drewniane a schody drewniane na betonie – które rozwiązanie będzie lepsze dla Ciebie?

Drewno to obecnie najpopularniejszy materiał, zarówno jeśli chodzi o wykańczanie schodów, jak i ich produkcję od zera. Jest niezwykle trwałe, łatwe w obróbce, pasuje »

więcej..

Firma STOLPOL Lange i Wspólnicy Spółka Jawna
otrzymała dotację z Uni Europejskiej

Narodowa Strategia Spójności Województwo Wielkopolskie - WRPO na lata 2007-2013 Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
informacje o projekcie