wydarzenia

Czym obłożyć schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne, w szczególności te znajdujące się w przestrzeni otwartej, odgrywają w budynku nie tylko funkcję praktyczną, ale i estetyczną. Warto zatem dokładnie »

więcej..

Bramki na schody dla dzieci – jak zabezpieczyć schody, gdy w domu są małe dzieci

Bramki na schody to konieczność, kiedy w domu pojawia się dziecko. Dzięki nim raczkujący czy zaczynający chodzić maluszek będzie całkowicie bezpieczny. Jak je dobrać »

więcej..

Dywaniki i nakładki na schody drewniane

Drewniane schody są piękne i bardzo wytrzymałe. Jeśli jednak w domu zdarza nam się chodzić w butach, bardzo łatwo je zarysować i zniszczyć. A jeśli nasze dzieci »

więcej..

Od drzewa do schodu. Jaką drogę przechodzi drewno, z którego zrobione są schody?

Drewniane schody to prawdziwa ozdoba salonu i funkcjonalna konstrukcja, która ma służyć nam, naszym dzieciom i wnukom. To również inwestycja dość kosztowna. Trzeba »

więcej..

Schody na poddasze. Przydatne wskazówki.

Poddasze to miejsce, które nie zawsze zagospodarowujemy od razu. Nie oznacza to jednak, że sposób, w jaki skomunikujemy je z resztą mieszkania, można odkładać na później. »

więcej..

Schody podświetlane – inspiracje, porady

  Oświetlenie w domu może pełnić rolę nie tylko użytkową, ale też dekoracyjną. Zwłaszcza jeśli zastosujemy je w miejscu nietypowym, np. na schodach. Dzięki »

więcej..

Schody drewniane do klasycznego wnętrza. Inspiracje i porady.

Drewno i klasyczne wnętrza to połączenie idealne. Nigdy nie wychodzi z mody i zawsze elegancko się prezentuje. Estetyka to zresztą nie wszystko. Miłośnicy tradycji »

więcej..

Schody drewniane do nowoczesnego wnętrza. Inspiracje i porady

  Drewno kojarzy nam się najczęściej z wnętrzami klasycznymi, przytulnymi, urządzanymi w stylu rezydencji. Z jednej strony daje bowiem wrażenie ciepła i pasuje »

więcej..

Kupuję schody samonośne! Na co muszę zwrócić uwagę?

  Jeśli w budynku nie mamy zbyt wiele miejsca lub też nie chcemy łączyć poziomów nieco ciężką betonową konstrukcją czy klatką schodową, schody samonośne »

więcej..

Firma STOLPOL Lange i Wspólnicy Spółka Jawna
otrzymała dotację z Uni Europejskiej

Narodowa Strategia Spójności Województwo Wielkopolskie - WRPO na lata 2007-2013 Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
informacje o projekcie