Elementy dodatkowe wyposażenia okien

Nieustannie poszerzamy ofertę naszych produktów oraz usług, tak aby spełniać oczekiwania klientów. W ostatnich latach na rynku okiennym nastała prawdziwa rewolucja. Klient może wybierać spośród wielu elmentów dodatkowych jak i specjalnych usług, które poprawią termikę okien, komfort ich użytkowania, czy trwałość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rolety

W zakresie rolet współpracujemy z dwoma firmami, Allux oraz PORTOS. W naszej ofercie znajdziecie państwo rolety zewnętrzne (adaptacyjne) jak i nakładane na okno (nadstawne). Oferujemy pełen zakres wykonania rolet, na pasek, silnik, przygotowanie rolet pod system inteligentnego domu. Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów staramy się również wykonywać nietypowe zlecenia.

Ciepłe parapety i podwaliny

Aktualnie rosnące wymogi względem izolacji cieplnej budynków, wymagają specjalnych rozwiązań. Świetnym sposobem na poprawę termiki okien jest zastosowanie specjalnych ociepleń podokiennych. Ma to na celu eleminacje mostków termicznych, które najczęsciej powstają na łączeniu dolnej części ramy okiennej z murem/podłogą. Można zastosować ciepły parapet XPS (dla okien stojących na murku) lub podwaliny (dla okien stojących na podłodze). Elementy te są łaczone z oknem dzięki specjalnym przefrezowaniom oraz przy pomocy mas uszczelniających i uszczelki rozprężnej. Zapewnia to optymalne przygotowanie okna do montażu parapetów lub wylewki betonowej, a równocześnie eleminuje straty cieplne w newralgicznym punkcie.

Ciepły montaż

W celu dalszej poprawy termiki okien stosuje się tzw. ciepły montaż. Polega on na zastosowaniu specjalnych taśm, które łączą okno i mur. Ma to na celu przede wszystkim ochronę pianki montażowej przed degradacją, ale także uszczelnić połączenie okna z murem. Są to miejsca w których ucieka najwięcej ciepła, nawet jeśli zastosujemy węgarek, a od wewnątrz płytę regipsową.

Dlaczego okna od STOLPOL?

Projekt

Wykonujemy indywidualny projekt dla każdego klienta. Konstrukcja okien tworzona jest na podstawie ustalonych preferencji.

Wykonanie

Okna wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie elementy okien są produkowane przez obrabiarki CNC.

Jakość

Okna po obróbce lakierowane są w elementach przez nowoczesny automat lakierniczy. Uzyskana warstwa spełnia najwyższe standardy i jakość powierzchni.

Oczekiwania

Dzięki szybkiej realizacji, doskonałym wykonaniu i wysokiej jakości naszych okien w większości spełniamy oczekiwania naszych klientów.

Logo-bez-tła

ADRES FIRMY

Drożyska Wielkie 49
77-424 Zakrzewo
67 266 73 40
67 266 77 94 fax
stolpol@stolpol.pl

SCHODY

+48 608 438 705

schody@stolpol.pl

DRZWI

+48 662 109 148

drzwi@stolpol.pl

OKNA

+48 600 037 124

okna@stolpol.pl

Gdzie zobaczysz nasze produkty:

Szybki kontakt: