O firmie STOLPOL

Produkujemy schody, drzwi i okna drewniane. Nasz zakład istnieje od 1990r. To wtedy dwaj bracia Lange postanowili wyprodukować pierwsze schody dla swoich klientów. Małymi krokami zbudowali od podstaw nowoczesne przedsiębiorstwo. Do dziś cieszymy się uznaniem naszych zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie.  Z roku na rok powstaje wiele nowych inwestycji tak, aby możliwie najlepiej spełnić oczekiwania wymagających odbiorców.

Rozbudowa parku maszynowego i obiektów firmy pozwala nam wciąż się rozwijać. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych na rynku suszarni do drewna, w obróbce wykorzystujemy obrabiarki sterowane numerycznie, a zewnętrzne powłoki wykonywane są przez automat lakierniczy.

Nasze produkty to trwałe i solidne wyroby z najwyższej jakości selekcjonowanego drewna, które posłużą Państwu na lata. Do produkcji używamy wiele gatunków drewna, zarówno europejskiego jak i egzotycznego. Zatrudniamy ponad 70-ciu pracowników, którzy z dbałością o każdy szczegół produkują dla Państwa wytrzymałe schody, drzwi i okna drewniane. To dzięki nim nasze wyroby trafiają do klientów z całej Europy, ponieważ zaufało nam wielu zachodnich odbiorców. Doświadczenie i wysokie kompetencje naszej kadry sprawiają, że nie boimy się żadnych wyzwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.