Nasze Realizacje

Wyposażenie schodów

Dlaczego schody od STOLPOL?

Projekt

Do pomiaru klatki schodowej wykorzystujemy laserowy system pomiarowy. Dane z pomiarów importowane są do programu schodowego. Dzięki temu klient otrzymuje wizualizację 3D zamawianych schodów do akceptacji.

Wykonanie

Schody wykonwyane są z wielu gadunków wysokiej jakości drewna. Wszystkie elementy schodów są produkowane przez obrabiarki CNC.

Jakość

Schody po obróbce lakierowane są w elementach przez nowoczesny automat lakierniczy. Uzyskana warstwa spełnia najwyższe standardy i jakość powierzchni.

Oczekiwania

Dzięki szybkiej realizacji, doskonałym wykonaniu i wysokiej jakości naszych schodów w większości spełniamy oczekiwania klientów.

Wycena, pomiar i projekt

Wycena

Wstępna wycena odbywa się telefonicznie lub na podstawie przesłanego formularza. Ustalone informację pozwalają przyjąć wstępną konfigurację schodów, ich wygląd, wymiary itd. Następnie jeżeli wstępna wycena satysfakcjonuje klienta, umawiamy się z państwem na pomiar. Dokładne zwymiarowanie pozwala na ustalenie ostatecznej ceny. Ponownie, jeżeli cena będzie odpowiadać, wiążemy się umową, w której zostaną zawarte wszystkie informacje odnośnie kosztów oraz terminów wykonania. Na tym etapie wycena kończy się, chyba że w toku projektowania klient zechce wprowadzić istotne zmiany, te mogą wpłynąć na ostateczną wartość produktu i zostanie to odpowiednio skorygowane.

Pomiar

Pomiar schodów odbywa się przy uzyciu nowoczesnego lasera FlexiJet. Pozwala to na bardzo dokładne ustalenie wszystkich niezbędnych wymiarów. Jest to bardzo ważne w przypadku schodów betonowych. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie ustalić wszystkie nierówności i już w fazie projektowania uwzględnić wszelkie różnice. Schody zostają dosłownie uszyte na miarę, są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Otrzymana siatka wymiarów, po korekcie, pozwala na okreslenie jak należy przygotować podłoże betonowe pod montaz schodów drewnianych. Powstaje tabela, w której jest zwarta informacje, które stopnie należy skuć lub o ile cm będzie konieczne uniesienie stopnia. W efekcie otrzymujemy schody w których każde podniesienie jest równe. Jest to szalenie istotne, ponieważ w naszym 30-letnim doświadczeniu spotkaliśmy naprawdę niewiele dobrze przygotowanych i równych podłóż betonowych, a ma to ogromny wpływ na komfort korzystania ze schodów.

Projekt

Jako firma, doskonale wiemy, że niezwykle ważne jest, aby klient mógł widzieć swoje schody, zanim jeszcze zostaną wpuszczone do produkcji. Dlatego inwestujemy w nowoczesne systemy pomiarowe (FlexiJet) oraz oprogramowanie (Compass Software), by zapewnić jak najwierniejsze odwzorowanie gotowego produktu. Pomaga to w ustaleniu wszystkich detali, tak aby nikt nie był zawiedziony efektem finalnym. Dokładne zwymiarowanie schodów, pozwala na precyzyjne odwzorowanie proporcji poszczególnych elmentów, a naniesione zmiany nie trzeba sobie wizualizować, gdyż będą widoczne na projekcie.

Logo-bez-tła

ADRES FIRMY

Drożyska Wielkie 49
77-424 Zakrzewo
67 266 73 40
67 266 77 94 fax
stolpol@stolpol.pl

SCHODY

+48 608 438 705

schody@stolpol.pl

DRZWI

+48 662 109 148

drzwi@stolpol.pl

OKNA

+48 600 037 124

okna@stolpol.pl

Gdzie zobaczysz nasze produkty:

Szybki kontakt: