Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odbywają się od 2000 roku. Jest to impreza cykliczna organizowana raz w roku, w miesiącu lutym. Termin ten jest korzystny, z jednej strony dla firm – które przygotowują się do sezonu, a z drugiej strony dla inwestorów – planujących swoje wydatki, remonty, inwestycje.
Odbywają się one na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, przy ul. Kaszubskiej 28 i obejmują halę sportową, pawilon namiotowy oraz teren zewnętrzny. Swoją ofertę prezentuje około 140 wystawców, a targi odwiedza corocznie około 8 tys. osób. Duży wpływ na frekwencję ma intensywna i szeroko zakrojona reklama, która trwa z reguły 2 miesiące. Wysoka efektywność gliwickich targów sprawia, iż wiele firm wystawia się tu corocznie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na XIV Gliwickich Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz w Gliwicach 15-17.02.2013.Przyjdź i zaplanuj z nami swoje wymarzone schody.

Jeżeli chcesz zamówić wizytę naszego doradcy technicznego u siebie na budowie po prostu zadzwoń – Kazimierz Niedźwiecki tel. 728 348 713